Pozycjonowanie

 

W zależności od tego, co wykonujesz, wybierz jakie pozycjonowanie potrzebujesz

Czy działasz lokalnie, czy wykonujesz usługi zdalnie na całą Polskę mamy dla Ciebie rozwiązania. A może Twoje działania wychodzą poza kraj? Nie ma problemu. Zrobimy wszystko, co potrzebuje Twoja witryna, żeby była widoczna.

Lokalne

Lokalnie przedsiębiorcy muszą zadbać o to, żeby jego wizytówka Google wyświetlała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Im wyżej znajdujesz się tym więcej Klientów pozyskasz z Internetu w biznesie lokalnym.

i

Tematyczne, branżowe

Pozycjonowanie to służy głównie firmom, które działają w konkretnych branżach. Przykładowe z nich to: zdrowie/uroda, budownictwo, medycyna, finanse, motoryzacja, turystyka, transport, wesela, prawo, erotyka, edukacja, IT i inne.

I

Na "start"

Jeżeli nigdy nie korzystałeś z usług pozycjonowania zalecamy zacząć od tego pakietu. Jeśli tyle co stworzyłeś stronę internetową ten pakiet również jest dla Ciebie. Pomaga on niewypozycjonowanej stronie „wypłynąć na wierzch”.

Sklep internetowy

Posiadając sklep internetowy absolutnym obowiązkiem jest pozycjonowanie go. Wtedy nasze produkty są w wynikach wyszukiwania, a Klient ma do nich bezpośredni dostęp. Dobrym dodatkiem do tego jest kampania reklamowa.

Ogólne

Forma pozycjonowania bez konkretnego celu. Jeżeli po prostu chcesz, żeby Twoja witryna była wyżej w wynikach wyszukiwania, wybierz tę opcje pozycjonowania, a po czasie zobaczysz efekty na własne oczy wpisując frazy w Google.

Zagraniczne

Jeżeli masz witrynę, która działa również poza granicami kraju lub Twoi kontrahenci są obcokrajowcami warto zadbać o pozycjonowanie zagraniczne. Dostępne kraje to m.in. USA, Niemcy, Anglia i inne kraje po potwierdzeniu dostępności.

Sprawdź także

Artykuły sponsorowane!

 

Okres

Pozycjonowanie to proces długotrwały

Pierwsze efekty widać po około dwóch miesiącach. Natomiast są to efekty bardzo skuteczne.

Kontakt

Zainteresowała Cię któraś z wymienionych usług?

Nie czekaj i już dzisiaj skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej, aby usprawnić działanie swojego przedsiębiorstwa w Internecie!

Interesuje mnie:

12 + 12 =