Artykuł sponsorowany

artykul sponsorowany

Czym są artykuły sponsorowane?

Dobrze napisane artykuły sponsorowane są niezwykle pomocnym narzędziem w Internecie dla Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki nim nasza strona internetowa, wizytówka Google, profil social media itd jest wyżej w wynikach wyszukiwania. Ważne jest, żeby artykuł sponsorowany napisany był według określonych zasad. Jeżeli ich nie zachowamy i zrobimy odwrotnie możemy sobie jedynie zaszkodzić, a nasze przedsiębiorstwo poleci w dół.

Artykuł ogólny

Artykuł sponsorowany, który ma na celu zwiększenie świadomości marki wśród przedsiębiorców w skali ogólnej.

Artykuł branżowy

Napisany artykuł ma na celu promocję firmy w konkretnej branży, np. turystyka, eko, budowlanka, uroda…

Dlaczego akurat artykuły sponsorowane?

Są różne metody pozycjonowania stron internetowych, pozycjonowania lokalnego, czy też pozycjonowania profilu social media, ale najważniejszym kryterium, które bierzemy pod uwagę jest jakość, szczególnie jeżeli chodzi o pozyskiwane linki. Warto też się „pochwalić” artykułem sponsorowanym na swojej stronie, żeby link był „mocniejszy„.

Ile kosztuje artykuł sponsorowany?

Cennik artykułów sponsorowanych jest bardzo elastyczny, ponieważ wszystko zależy od zaplecza, na którym jest umieszczany. Wszystkie nasze zaplecza są odpowiednio wypozycjonowane, tak, żeby artykuł przynosił odpowiednie efekty.

Treść artykułów można dostarczyć samemu, ale zachęcamy do zlecenia naszemu specjaliście od copywritingu SEO, który napisze odpowiedni tekst pod dobrane słowa kluczowe, żeby artykył był jak najbardziej efektywny. Dokładnie tak samo jest z mediami (obrazki, wideo).

Kontakt

Zainteresowała Cię artykuł sponsorowany?

Napisz nam szczegóły, a my w odpowiedzi wyślemy Ci wycenę.

Teksty własne?

Media własne?

13 + 15 =