Projekty graficzne

 

Tworzenie marki

Przygotujemy dla Ciebie materiały, które pomogą Ci zbudować swoją własną markę. Klienci chętniej będą do niej wracać, ponieważ będą wiedzieli, gdzie wracają i czego mogą się tam spodziewać.

Logotyp

Stworzymy dla Ciebie unikalny logotyp kojarzący się z Twoją marką i produktami lub usługami, które sprzedajesz.

Kolory, czcionki itd.

Ustalimy wszystkie dodatkowe elementy graficzne, których będą używać graficy w przyszłości, żeby wizerunek marki był zachowany.

i

Papier firmowy

Elegancko wyglądający papier podkreślający profesjonalizm wykonywanej pracy przez Twoje przedsiębiorstwo.

Reklama bezpośrednia

Materiały do reklamy, w którym mamy bezpośredni kontakt z Klientem. Dodając do tej formy reklamy dobre umiejętności sprzedażowe, mamy sukces w kieszeni.

Wizytówki

Najważniejsze narzędzie w rękach handlowca i przedsiębiorcy. Dzięki niemu zawiera się większość znajomości i kontaktów.

h

Ulotki

Dobra forma reklamy, ponieważ każdy potencjalny Klient ma to „w ręcę” i nawet jeżeli nie skorzysta, zapamięta, co oferujemy.

Katalogi, broszury

Dobra forma pochwalenia się asortymentem, a zarazem zarzucenia „sideł” przekazując to narzędzie potencjalnemu Klientowi.

Plakaty

Zawsze podświadomie zauważymy, co jest na plakacie, nie musimy nawet się zatrzymywać, a po czasie, gdy coś potrzebujemy świta nam, że coś kojarzymy.

Banery

Bardzo dobra forma reklamy w ruchliwych miejscach, przejazdach kolejowych itd. Nieograniczona liczba osób, które zobaczą baner. Forma reklamy na zewnątrz.

Roll-upy

Stojący roll-up jest świetnym rozwiązaniem w miejscach publicznych. Do zastosowania we wnętrzu budynku ze względu na jego lekką konstrukcję. Dzięki temu jest mobilny.

Gadżety reklamowe

Każdy lubi prezenty, a jeżeli tym prezentem jest gadżet reklamowy korzystają na tym dwie strony, ale pod warunkiem, że gadżet ten jest funkcjonalny i dobrej jakości. Wtedy mamy pewność, że potencjalny Klient go używa, a nasz logotyp się przewija.

j

Długopisy i ołówki

i

Bloczki reklamowe

Kubki

Pendrive

Powerbanki

Breloczki

Parasole

Koszulki

Smycze

Plażowe

z

Głośniki

Narzędzia

$

Te i dużo więcej gadżetów dla Twojej firmy posiadamy w ofercie. Wycena jest indywidualna i zależy głównie od ilości. 

Zapraszamy zatem do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty i zapewnieniu kontrahentom radości, a sobie dodatkowej reklamy.

Kontakt

Zainteresowała Cię któraś z wymienionych usług?

Nie czekaj i już dzisiaj skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej, aby usprawnić działanie swojego przedsiębiorstwa w Internecie!

10 + 9 =